زنگ نمی تواند شما را از خرابی های زمان نجات دهد.

من بچه ، من بچه. ببینید بازیگران متحد شده از ذخیره شده توسط زنگ، برای اولین بار از زمان پایان سریال اصلی با فیلم تلویزیونی ، به هم برگردید (و بسیار خوب به نظر می رسیم!) عروسی در لاس وگاس در نمایش جدید ، پسر جسی (الیزابت برکلی) به Bayside می رود ، جایی که اسلاتر (ماریو لوپز) اکنون معلم تربیت بدنی است. زاک (مارک-پل گوسلار) فرماندار کالیفرنیا است و پسرش به همراه کلی (تیفانی تیسن) ، مک (میچل هوگ) بچه باحال Bayside است. هیچ لیزا ، اسکرچ یا آقای بلدینگ وجود ندارد ، اما مکس (اد آلونسو) ، صاحب پاتوق Bayside The Max ، ظاهر می شود و آن پسر از نسخه اصلی ناپدید شد ذخیره شده توسط زنگ بعد از فصل اول

شما می توانید همه آنها را با هم (و در صحنه اجرا در آلتره های قدیمی خود به عنوان گروه Zack Attack) در تریلر جدید این مشاهده کنید ذخیره شده توسط زنگ سری احیا ، که ماه آینده به طاووس می آید:

مطلب پیشنهادی  ادعای سالنهای سینما بسته شدن اجباری حقوق اول را اصلاح می کند

در خلاصه داستان رسمی این نمایش آمده است:

در سری جدید ، هنگامی که فرماندار کالیفرنیا زک موریس به دلیل تعطیلی مدارس دبیرستان بسیار کمبود آب به آب گرم می رسد ، او پیشنهاد می کند دانش آموزان آسیب دیده را به مدارس با بودجه بیشتر در این ایالت – از جمله Bayside High – بفرستند. هجوم دانشجویان جدید به بچه های ممتاز بایساید (که هرگز مشکلی با بیست و دو دقیقه حل نمی شوند) یک واقعیت مورد نیاز را می دهد. الیزابت برکلی لورن و ماریو لوپز در سری جدید SAVED BY THE BELL بازی می کنند و در نقش های دیگر جسی اسپانو و A.C. اسلاتر بازی می کنند. جان مایکل هیگینز همچنین به عنوان مدیر اصلی در کنار کلاس جدید با حضور Belmont Cameli ، Dexter Darden ، Mitchell Hoog ، Alycia Pascual-Peña ، Josie Totah و Haskiri Velazquez بازی می کند.

ذخیره شده توسط زنگ اولین بار در 25 نوامبر در طاووس برگزار می شود.

گالری – بهترین فیلم های موجود در طاووس: