هری لنیکس بازیگر در Zack Snyder’s ظاهر شد مرد فولادی و Batman v Superman: Dawn of Justice به عنوان ژنرال سوانویک ، یکی از اعضای بلندپایه ارتش ایالات متحده. او قصد داشت در Zack Snyder’s ظاهر شود لیگ عدالت همچنین ، ظاهراً در صحنه ای که نشان می داد سوانویک در واقع قهرمان مأمور DC Comics در لباس مبدل بوده است. اما اسنایدر رفت لیگ عدالت در حین تولید ، صحنه بریده شد و هرگز این اتفاق رخ نداد.

حالا اسنایدر دوباره مشغول کار بر روی کارگردانی خود برای HBO Max است و به نظر می رسد که Manhunter بالاخره می خواهد فیلم معروف خود را در این فیلم بسازد (که اکنون به یک مینی چهار بخشی و چهار ساعته تبدیل شده است). اسنایدر در ظاهر در کانال یوتیوب The Nerd Queens ، یک تصویر طراحی برای مریخ منهونتر را بر روی تلفن خود نشان داد. (تصور کنید که چه چیزهایی در آن تلفن لعنتی وجود دارد.)

مطلب پیشنهادی  بهترین فیلم ها کاملاً روی پرده ها تنظیم می شوند

اگر او آن را به جدید تبدیل کند لیگ عدالت برش نهایی ، مریخ شکارچی فقط یکی از چندین شخصیت اضافه شده به پروژه است که در نسخه تئاتر نمایش داده نمی شود لیگ عدالت اصلاً Darkseid به عنوان یک شرور جدید ظاهر خواهد شد و گزارش ها نشان می دهد که Jared Leto’s Joker از جوخه خودکشی ظاهر نیز خواهد شد. بعلاوه ، شایعات حاکی از آن است که جو مانگانیلو صحنه های جدیدی را برای Deathstroke به تصویر کشیده است. به همین دلیل است که قطع کارگردان چهار ساعت طول می کشد.

لیگ عدالت زک اسنایدر اولین بار در HBO Max در سال 2021 پخش می شود. می توانید جریان کامل را در زیر تماشا کنید.

[H/T ScreenRant]

گالری – هر فیلم کمیک DC ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین: